KAKO SE VČLANIŠ

Kontaktna oseba za vpisovanje novih članov in pobiranje članarine je Alenka Hitti
e-pošta: alenka.hitti@gmail.com,
telefon: 040 710 801

Če želite samo podaljšati članarino, se lahkio obrnete tudi na Milko Zupan
e-pošta: mzupan@gmail.com,
telefon: 041 657 251

Če se v društvo včlanjujete na novo, boste morali izponiti tudi pristopno izjavo, ki si jo lahko naložite tukaj.
Pristopna izjava

Ostale možnosti plačila članarine:

• na občnem zboru
  • na Planinski zvezi Slovenije, Dvorakova 9, Ljubljana
  • na spletni strani PZS: https://www.pzs.si/clan/vpis.php
  • na Petrolovih črpalkah - le v poletnem času

Več o vrstah članarine, cenah in ugodnostih si lahko preberete na tej povezavi.

Pridruženo članstvo

Član drugega planinskega društva lahko postane pridruženi član PD Viharnik, će to želi.

Za pridobitev statusa pridruženega člana se mora predhodno izkazati z veljavno člansko izkaznico drugega društva in s plačano letno članarino le-temu.

Z vpisom v PD Viharnik pridobi pridruženi član vse pravice in dolžnosti člana PD Viharnik, razen pravice biti izvoljen za zastopnika društva.

Pridruženo članstvo se izkazuje s potrdilom o plačilu posebne članarine PD Viharnik, ki jo določi Občni zbor na predlog Upravnega odbora.

Članarina za pridruženega člana znaša 8 EUR.